Denetim Kurulu

 
​ ​

Hüsnü ÖZKERTAN 

Toplu Yapı Denetim Kurulu Başkanı

Selçuk 7 Blok Yönetim Kurulu Başkanı

1973 yılında Karataş-İZMİR’de doğdu. İlkokulu Hakimiyet-i Milliye’de ,Ortaokul ve liseyi İzmir Özel Türk Kolejinde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünden mezundur. 

1996-2013 yılları arasında ÖZ-KAN Makina Elemanları A.Ş’de sırasıyla İthalat-İhracat, Satış-Pazarlama ve Finansman-Muhasebe bölümlerinde görev aldı. 

Daha sonra Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanını alarak, bir mali müşavirlik ofisinde çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Mesaj Bırakın

 

 

​ ​

 

Mehmet POLAT

Toplu Yapı Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Pamukkale 3 Yönetim Kurulu Başkanı

1949 yılında Sivas’ta doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Ankara’da tamamladıktan sonra 1971 yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’ni bitirerek Elektrik Mühendisi oldu. Askerlik görevini Yedek Subay olarak Antalya'da yaptı. Çalışma hayatına eski adı PTT olan Türktelekom İstanbul Başmüdürlüğü’nde başladı. Ankara’da Türktelekom Genel Müdürlüğü Teknik Daire Başkanlığı’nda ülkemizin telekomünikasyon planlaması ve bakım işletme konularında görev aldı. 1973 yılında İzmir’e tayin olarak İzmir Başmüdürlüğü’nde tüm Ege ve Akdeniz bölgesinin telekomünikasyon ile ilgili montaj, trafik planlaması konularında görev yaptı. Telefon santralları Başmühendisi iken 1983 yılında PTT den ayrılarak özel bir firmanın bölge müdürü oldu. 10 yıl boyunca çalıştığı bu firmada Foça, Çeşme, Bodrum’dan başlayıp 2000 den fazla yerleşim yerine haberleşme sistemleri kurulması sırasında ülkemizin telekomünikasyondaki gelişimine önemli katkılar sundu. Tüm bu çalışmalar sırasında Dokuz Eylül Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümü’nde 3 yıl öğretim görevlisi olarak görev yaptı. 1993 yılından itibaren de kendi kurduğu firmada devlet ve özel sektöre haberleşme cihazları satışı, bilgisayar alt yapısı kurulması, montaj, bakım gibi konularda çalıştı. Halen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı belgesi ile bir Yapı Denetim Şirketi’nde Elektrik Proje ve Yapı Denetçi’liği yapmakta, aynı zamanda Ceza ve Hukuk mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır. Bir dönem Toplu Yapı Yönetim Kurulu’nda teknik ve satın almadan sorumlu üye olarak görev yaptı. 10 yılı aşkın süredir Pamukkale 3 blok yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Av.Gülen Polat ile evli olup, bir erkek ve bir kız çocuğu babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Mesaj Bırakın

 

​​ ​

Behsat ÖZDEN

Toplu Yapı Denetim Kurulu Üyesi

Selçuk 4 Yönetim Kurulu Başkanı

Mesaj Bırakın